S naší muzikou každý rok vystupujeme na krojovaných hodech v obcích Chudčice, Veverská Bítýška, Lažánky, Jinačovice a v rodných Moravských Knínicích. Spolupracujeme také s městem Kuřim při pořádání akce Medové dny. Pro zapsaný spolek KUDAK z Kuřimi hudebně doprovázíme pravidelně odpolední program na Babských hodech. Dále také zajišťujeme pro Orel Čebín hudební produkci v rámci Čebínského vinobraní a pro kuřimskou organizaci Orel hrajeme ke příležitosti svátku „Den matek“.

Mnohokrát jsme také navštívili s naší muzikou Domov seniorů Brno-Foltýnova a obec Ruda u Velkého Meziříčí. Vystupujeme pravidelně na reprezentačních plesech První brněnské strojírny ve Velké Bíteši.


Spokojeni s námi jsou:


Ohlasy od našich posluchačů

Děkuji Vám za program na naší zabijačce, bylo to příjemné a velmi pěkné vystoupení. Určitě to pozdvihlo úroveň celé akce. Ještě jednou díky a věřím, že se uvidíme i příští rok:-)

Alena Křečková, marketing, školení – Banador, s.r.o. Jinačovice


Zdravím Vás z Velké Bíteše. Děkuji za Váš přínos ke zdárnému průběhu plesu.

Mária Bartošková, Asistentka generálního ředitele | Divize centrum První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.


Přeji krásné Vánoce a moc děkuji za krásný zážitek na oslavě mých narozenin. Jste úžasní:-)

Michal Havlík – jednatel, GE servis s.r.o., Brno


V sobotu 15.9. 2018 nám věnovala svůj čas krásná krojovaná cimbálová muzika Kyničan, které chceme moc poděkovat za nádherné odpoledne. Muzikanti hráli pouze s jednou přestávkou, za což je velmi obdivujeme. Velké díky patří všem muzikantům, zpěvákům kapely, v čele s primášem Martinem. Jeho hlas zněl celou místností jako zvon, že se při něm chtělo zavřít oči a modlit.

klienti Domova pro seniory, Brno – Foltýnova